Spotkanie 18 lipca z Naty de Anda - założycielką Apostolatu Różańca św.

Program wizyty Naty de Anda w Polsce:  

Warszawa

Niepokalanów

Milanówek

Czechowice-Dziedzice

Oświęcim - Auschwitz-Birkenau

Wadowice

Kraków-Łagiewniki

Jasna Góra

 

Apostolat Różańca Świętego

               I  Płaszcza  Najświętszej Dziewicy Maryi

z  Guadalupe

 

Apostolat Różańca świętego i Płaszcza Najświętszej Dziewicy z Guadalupe,  Matki Boga Prawdziwego dla którego żyje,  powołała  pani Naty de Anda w 2010 r. na skutek ogromnego  nabożeństwa  do MB Guadalupe. Głównym cele jego jest zjednoczenie  osób w modlitwie różańcowej w rodzinach i wspólnotach w intencjach poniżej podanych Matki Bożej i proponowanych przez członków.  Apostolat dostał pełne pozwolenie na działanie i imprimatur udzielony przez Jego Eminencję Kardynała Juan Sandoval Iniguez i Arcybiskupa Guadalajara  w dniu 23 maja 2011 roku.

Otrzymał również specjalne błogosławieństwo obecnego papieża Franciszka.

Płaszcz Matki Bożej został wykonany zgodnie z tym co widził Juan Diego oraz  w wizji, jaką miała pani N.de Anda w meksykańskiej miejscowości Jalisco.  Na zewnątrz zostały wyhaftowane gwiazdy jak na tilmie Juan Diego, a wewnątrz mapa wszystkich kontynentów, klucze Watykanu, obraz MB Guadalupe oraz Betlejem i Hostia św.  z napisem ‘JHS”  jako znak Chleba Życia oraz miejsce lub kraj przeznaczenia płaszcza.

Cele i zadania Apostolatu w Kościele: Rozpowszechnienie  modlitwy różańcowej oraz obrazu Najświętszej Dziewicy z Guadalupe;

  1. Modlitwa w intencjach  Matki Bożej:

a)     za pokój na świecie, ojczyznę i świat

b)     za rodziny i w obronie życia poczętego

c)      za kapłanów, konsekrowanych i cały Kościół św.

d)     za oddalonych od Kościoła, za więźniów i emigrantów, przestępców

e)     za chorych i cierpiących;

  1. Forma spotkań:

a)     w Kościele nabożeństwo różańcowe przed obrazem Najświętszej Dziewicy z Guadalupe ( odmawiamy różaniec podczas którego jest nakładany płaszcz na osoby chore, rodziny i dzieci oraz kapłanów i konsekrowanych)

b)     w domach:

spotkanie modlitewne- różańcowe wraz z adoracją obrazu Najświętszej Dziewicy z Guadalupe, okrycie płaszczem rodziny, małżonków i dzieci, dziadków czy osób starszych chorych w domu; oraz odwiedziny chorych:    - w domach lub szpitalach według życzenia i zgłoszenia przez rodzinę czy bliskich; wniesienie obrazu Matki Bożej Guadalupe oraz modlitwa różańcowa;

Jak się włączyć do apostolatu?

Do Apostolatu  Różańca świętego Najświętszej Dziewicy z Guadalupe  można włączyć się :  przez modlitwę różańcową w intencjach wyżej wymienionych, rozpowszechnienie wizerunku Matki Bożej Guadalupe. Nauczanie modlitwy różańcowej osoby, które nie znają  wartości różańca i nie znają miłości naszej Niebieskiej Matki. Potrzebne materiały można uzyskać pod adresem : dpopowska@interia.pl    (tel.601 67 34 33)

 

 
2018-07-08 12:36:19 | drukuj
Msze św. i nabożeństwa
Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 11.15, 12.30, 18.00
Dni powszednie:
7.00, 8.00, 18.00
Nabożeństwa>>
Kancelaria Parafialna
ul. Kościuszki 41
05-822 Milanówek
tel.: 022 758 35 42
więcej informacji>>
Biblioteka Parafialna
Polecamy

poprzednie zamknij następne