Spotkanie z Matką Bożą z Guadalupe
Płaszcz Matki Bożej z Guadalupe przykrywał Jej obraz ustawiony przed ołtarzem.


Naty de Anda dała świadectwo swojej wiary i spotkania z Matką Bożą z Guadalupe oraz o działalności Apostolatu w Meksyku, Chile, krajach Europy (m.in. Niemcy, Francja).


Po Mszy św. liczna grupa wiernych uczestniczyła w modlitewnym spotkaniu Apostolatu w Domu Parafialnym. Ks. proboszcz powitał gości i zebranych.


Spotkanie i różaniec prowadziła Dorota Popowska. Obecny był przez cały czas nasz wikariusz, ks. Bartosz Strzemiński, który pobłogosławił zebranych na początku oraz na końcu spotkania.


Naty de Anda opowiedziała, co przedstawia cudowny płaszcz Matki Bożej z Gudadalupe - kontury ziemi i zaznaczone miejsca, w których działa Apostolat (w tym także Polskę) oraz Watykan, gdyż Apostolat ma błogosławieństwo papieskie i działa w posłuszeństwie z Kościołem i papieżem. 

Podczas modlitwy różańcowej Naty de Anda i Maru Escatel przykrywały obecnych trzema płaszczami. Można było odczuć wielkie ciepło pod nimi, co świadczyło, iż moc ich działa.


Dorota Popowska wręczyła Naty de Anda pamiątkowy obraz naszej Matki Bożej Licheńskiej.


Na zakończenie spotkanie wszyscy odśpiewali Apel Jasnogórski, a potem Maru Escatel rozprowadzała pamiątkowe zawieszki, własnoręcznie wykonane, zawierające wizerunek Matki Bożej z Guadalupe, św. Jana Pawła II i krzyża.

Dziękujemy Apostolatowi i jego założycielce Naty de Anda za obecność w naszej parafii i życzymy udanych dalszych spotkań w Polsce.

Tłumaczem była Monika Klimczak, która świetnie radziła sobie z tłumaczeniem z hiszpańskiego.

2018-07-19 08:28:14 | drukuj
Msze św. i nabożeństwa
Niedziela:
7.00, 8.30, 10.00, 11.15, 12.30, 18.00
Dni powszednie:
7.00, 8.00, 18.00
Nabożeństwa>>
Kancelaria Parafialna
ul. Kościuszki 41
05-822 Milanówek
tel.: 022 758 35 42
więcej informacji>>
Biblioteka Parafialna
Polecamy

poprzednie zamknij następne