Prezentacja Zakonu Rycerzy Jana Pawła II w naszym kościele - niedziela 10 czerwca godz. 12:30
W najbliższą niedzielę, 10 czerwca, podczas sumy o godz. 12:30 rycerze Zakonu Jana Pawła II będą posługiwać w Mszy św., a na zakończenie przedstawią wiernym w krótkim wystąpieniu, kim są, czym się zajmują, jaką mają duchowość i dlaczego mężczyźni (dorośli oraz chłopcy) pragną być rycerzami (kadetami) w tym najmłodszym na świecie świeckim zakonie męskim. 


Obecni będą m.in. rycerze Chorągwi Przemienienia Pańskiego z Grodziska Maz., do której należy trzech braci z Milanówka oraz z Chorągwi św. Kazimierza z Pruszkowa, a także kandydaci na rycerzy z naszej parafii, w której z Bożą pomocą ma powstać kolejna chorągiew. Niech Duch Święty prowadzi to dzieło, a Matka Boża, której znak mają rycerze w swoim herbie, oraz patron Zakonu, św. Jan Paweł II niech wypraszają potrzebne łaski.

Wszystkim wiernym polecamy obejrzeć krótki film dokumentalny, jaki ukazał się niedawno, a który przedstawia świadectwa rycerzy Jana Pawła II, charyzmat Zakonu, jego cele, formy działania, współdziałanie z duchowieństwem oraz sposób, jak funkcjonują rodziny braci rycerzy. Oto link do niego: 

https://photos.google.com/share/AF1QipMcU683T7ebktm_GV9wLqwtBYBcOQPSjD4yx9mcbAWSdsDRfjojtsrx2zDXATValQ?key=TXdzOGJ1ZUh5UzcwVXd3YWZjWVE4cE5yNVFZQ0tn2018-06-06 12:29:25