Prezentacja Zakonu Rycerzy Jana Pawła II w parafii Matki Bożej Bolesnej
Po wielomiesięcznych przygotowaniach oraz zgodnie z życzeniem proboszcza parafii Matki Bożej Bolesnej, ks. Jana Mężyńskiego odbywa się w niedzielę Zesłania Ducha Świętego prezentacja Zakonu. Organizatorem jest nasza parafialna Chorągiew św. Jadwigi Śląskiej, a wspierają ją bracia rycerze z Chorągwi Przemienienia Pańskiego w Grodzisku Maz. oraz św. Kazimierza w Pruszkowie.
Na zdjęciu: bratowa Marta Niemirska i ZB Bartek Niemirski z dziećmi, ks. proboszcz Jan Mężyński oraz Zacni Bracia z Grodziska Maz.: Mariusz Szuba i Michał Boruta

Więcej zdjęć można obejrzeć na Google: https://photos.app.goo.gl/ERkjSXQhFyXmZWCG6

Komentarz w poniedziałek:

Prezentacja była szeroko komentowana - przynajmniej w gronie Domowego Kościoła, z którym mieliśmy wieczorne spotkanie. Nasza obecność i świadectwo zrobiło na wielu osobach spore wrażenie - zarówno na dorosłych jak i dzieciach.

Również księża się mocno podkreślali celowość i chęć erygowania Chorągwi w swojej parafii. Namawiali wszystich na włączenie się do Zakonu. Mam więc nadzieję, że Duch Święty natchnie wystarczająco dużo mężczyzn do włączenia się w to dzieło.

Brat Bartłomiej Niemirski, rycerz Chorągwi św. Jadwigi Śląskiej, parafianin Matki Bożej Bolesnej.2019-06-09 10:59:08